RAXO s.r.o.
Kollárova 909
Dvůr Králové nad Labem
544 01

Telefon:
Dispečink PCO
Tel. 1: 499 622 053
Tel. 2: 603 484 792
(nepřetržitá služba)

E-Mail:
security@raxo.cz
Pult Centrální Ochrany
RAXO s.r.o.

Náš moderní pult centrální/centralizované ochrany (PCO) nám umožňuje nabídnout klientům všechny způsoby napojení na PCO a přenosu dat z monitorovaných systémů, a to jak využitím radiového přenosu, tak i přenosem po mobilních a kabelových sítích.

Pokud se jedná o koncová technická zařízení (vysílače GSM/GPRS), jsme připraveni používat všechny typy vysílačů které jsou certifikovány pro přenos dat z monitorovaných systémů po GSM a JTS do kategorie středních a vyšších rizik („T"). Vysilače je možné doplnit o zálohování přenosu druhou SIM-kartou a umožňuje tak jejich nasazení i v nejnáročnějších zabezpečovacích aplikacích.

Tento PCO je schopen zajistit i střežení a monitorování pohybu vašeho automobilu.

Slouží zejména k nepřetržitému monitorování stavu elektronických zabezpečovacích signalizací a elektronických požárních signalizací. Může ale monitorovat i některé technologické informace, jako přerušení dodávky elektrické energie, teploty, výšku hladiny, apod.

RAXO s.r.o. RAXO s.r.o.

Vozidla PCO připravená k okamžitému výjezdu

Pro ostrahu majetku prostřednictvím PCO si nás vybralo už více než 200 zákazníků. Obsluha pultu je prováděna zodpovědně 24 hodin denně a narušený objekt je okamžitě v pozornosti zásahové jednotky, jejíž členové jsou s objektem, včetně rizik, detailně seznámeni. Při signálu o narušení objektu je vyslána zásahová jednotka, která prověří daný objekt. Při narušení objektu pracovníci zásahové jednotky provedou kvalifikovaný zásah (zajistí narušený objekt, přivolají Policii ČR, vyrozumí majitele objektu), popř. zadrží pachatele trestné činnosti.

Pracovníci Zásahové jednotky provádí na přání zákazníka i objížďkovou činnost. Samozřejmostí je přenos informací nejen prostřednictvím pevné telefonní sítě nebo GSM, ale v dosahu vlastní rádiové sítě také rádiovým signálem. Stále větší počet klientů má tak možnost využít tohoto moderního, rychlého (2 sec.), bezpečného (kontrola spojení každou 1 min.) a bezplatného přenosu dat pro zákazníky. Přenos dat radiovou sítí je plně v režii naši společnosti.

RAXO s.r.o.

Připojení k PCO je vhodné zejména pro: